Metalfans

SK Liepajas metalurgs neoficialais fanklubs
It is currently 27-04, 12:55

All times are UTC + 2 hours




Post new topic Reply to topic  [ 49 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 08-03, 13:39 
Offline
User avatar

Joined: 28-05, 10:52
Posts: 366
http://savejais.lv/wp-content/uploads/2011/03/hokejs.gif


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 05-04, 12:45 
Offline

Joined: 27-05, 20:56
Posts: 1736
Pasaules hokeja čempionātā fani arēnās nevarēs ienest taurītes un bungas


Pasaules čempionātā (PČ) hokejā, kas aprīļa beigās sāksies Slovākijā, līdzjutēji arēnās nevarēs ienest taurītes un bungas.

PČ orgkomiteja sagatavojusi attiecīgu rīkojumu. Taurītes un bungas līdzjutēji izmanto Slovākijas čempionāta spēlēs, savukārt viens no Latvijas līdzjutēju atribūtiem ir bungas.

Arēnās nevarēs ienest un lietot arī skaņu radošas griežamierīces, kā arī vuvuzelas, kuras bija populāras pagājušajā vasarā, kad Dienvidāfrikā notika pasaules čempionāts futbolā. Ārpus halles līdzjutējiem būs jāatstāj arī lietussargi.

Orgkomiteja sola, ka visi PČ apmeklētāji pirms iešanas hallē uz spēlēm tiks rūpīgi pārbaudīti.

Latvijas izlase apakšgrupu spēles pret Čehiju, Somiju un Dāniju aizvadīs Slovākijā, rekonstruētajā Ondreja Nepelas vārdā nosauktajā arēnā.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 05-05, 17:53 
Offline

Joined: 27-05, 20:56
Posts: 1736
Kārtīga hokeja lielvalsts.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 05-05, 18:11 
Offline

Joined: 27-05, 21:38
Posts: 621
:D :D :D :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 05-05, 18:52 
Offline
User avatar

Joined: 28-05, 10:52
Posts: 366
Man ļoti "patīk" mūsu izlases kvalitāte šogad. Katrā spēlē vismaz 2 goli un visas spēles zaudētas. Vismaz kaut kādu stabilitāti spēj uzturēt.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 05-05, 18:55 
Offline
Site Admin

Joined: 25-05, 12:58
Posts: 1274
Jā, stabilitāte fantastiska. Man "patīk", ka spēlē ir redzams treneru rokraksts. Čaļiem laikam uzdevums sanākt kopā un spēlēt tā kā prot - nu tipa Kanādas stilā. Ja meistarības nav tad sanāk lūk šādi - nezina ko darīt uzbrukumā un tik bliež no distances, nepagūst atgriezties un tik ķeksē ripas no saviem vārtiem. Mazliet ir žēl, bet pēc spēles kvalitātes pēdējos divos mačos viss ir likumsakarīgi.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 05-05, 19:00 
Offline

Joined: 27-05, 20:56
Posts: 1736
Andris wrote:
Jā, stabilitāte fantastiska. Man "patīk", ka spēlē ir redzams treneru rokraksts. Čaļiem laikam uzdevums sanākt kopā un spēlēt tā kā prot - nu tipa Kanādas stilā. Ja meistarības nav tad sanāk lūk šādi - nezina ko darīt uzbrukumā un tik bliež no distances, nepagūst atgriezties un tik ķeksē ripas no saviem vārtiem. Mazliet ir žēl, bet pēc spēles kvalitātes pēdējos divos mačos viss ir likumsakarīgi.


Nē nu tas ir tas, ko 30.aprīlī jau pārspriedām. Tiklīdz mēs sajūtam, ka varam +/- spēlēt ar top izlasēm, pēc tam ir atslābināšanās un čau. To jau nevar dažās dienās izārstēt.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 05-05, 19:56 
Offline

Joined: 27-05, 21:38
Posts: 621
nu nekas .. nākamgad uzspēlēsim ar Rumāniju,Spāniju un Austrāliju ...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 05-05, 20:47 
Offline

Joined: 25-05, 16:43
Posts: 2595
Da vienkārši necīnās, jo nemaksā lielo piķi. Paskatieties uz Ģinamo spēlētājiem - Ankipāns, Rēdlihi u.c. atceraties ar kādu atdevi viņi spēlēja par naudu un kā spēlē tagad.

_________________
www.metalfans.co.nr
http://twitter.com/Metalfans
http://twitter.com/ost_metalfans
--------------------------


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 05-05, 20:51 
Offline
Site Admin

Joined: 25-05, 12:58
Posts: 1274
ost wrote:
Da vienkārši necīnās, jo nemaksā lielo piķi. Paskatieties uz Ģinamo spēlētājiem - Ankipāns, Rēdlihi u.c. atceraties ar kādu atdevi viņi spēlēja par naudu un kā spēlē tagad.

Par šitiem es to tik kategoriski neteiktu, lai gan domāju, ka tas ir viens patiess arguments. Par vienu no tiem, kas neaizbrauca, es gan saku - lupata Jānis.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 05-05, 20:58 
Offline

Joined: 27-05, 20:56
Posts: 1736
Grūti jau teikt, es drīzāk sliektos piekrist Kreipāna teiktajam, ka ļoti maz ir tādu un labi, ja vispār ir kāds, kas zina, kas komandā iekšienē patiešām notiek. Pārējais viss ir spekulācijas un pieņēmumi.

Viens gols pret dāņiem vairāk un neviens neko neteiktu un šajās minūtēs mēs spēlētu ar krieviem.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 05-05, 23:13 
Offline
Site Admin

Joined: 25-05, 12:58
Posts: 1274
Bet tur jau tā lieta, ka tā gola nebija. Un ja būtu, tad drīzāk uz spēlētāju individuālā snieguma rēķina nevis komandas taktikas rezultātā. Tādos brīžos treneriem ir jāprot nevis vispārīgi pateikt kā spēlēt, bet konkrēti jāpasaka kas jāizdara. Lūk tā, manuprāt, pietrūkst visvairāk. Bet Saintam laikam taisnība par neziņu kas notiek komandas iekšienē. Šobrīd jau nu laikam ir diezgan skaidrs, ka nākošgad būs jauns treneris.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 06-05, 15:22 
Offline

Joined: 27-05, 21:38
Posts: 621
Tai pašā laikā kādu piķi grūž iekšā krievijas izlasē .. un rezultāts vienalga ir švaks ..
man liekas ka spēlētāji vienkāŗši grib nomest Značoku no trenera amata ..


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 06-05, 15:28 
Offline

Joined: 27-05, 20:56
Posts: 1736
Nuu par pedējiem 3-4 gadiem Krievijas izlase par panākumiem sūdzēties nevar: 2reiz čempji, vienreiz otrie.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 06-05, 15:31 
Offline
Site Admin

Joined: 25-05, 12:58
Posts: 1274
Ar krieviem mums sevi nav ko salīdzināt - cita nauda, citi spēlētāju resursi. Pats jau principā pateici, ka tas viņiem ir švaki, mums būtu visu sapņu piepildījums.
Bet par Znaroka tēmu man līdzīgi liekas. Var jau būt, ka tā nav un vainīgs tikai nogurums (gan fiziskais, gan psiholoģiskais), bet Latvijā tādu versiju laikam nevar izslēgt.


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 49 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next

All times are UTC + 2 hours


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by Forumenko © 2006–2014