Metalfans

SK Liepajas metalurgs neoficialais fanklubs
It is currently 27-04, 11:35

All times are UTC + 2 hours




Post new topic Reply to topic  [ 58 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 29-11, 10:31 
Offline

Joined: 25-05, 16:43
Posts: 2595
NOSAUC MAN KAUT VIENU ARGUMENTU, neviss apelē uz vārdu - Liepāja!
LM hokejs nav mūsu, jo valstī pastāv viena sistēma - Dinamo. Dinamo rīkojas kā grib - ņem, dod ar saviem nosacijumiem, mazliet atgādina varenās savienības laikus, ne? Tikai pie mums demokrātija tas viss ir slēgts ar līgumiem! Kas notiks, kad arvien vairāk liepājnieku parādīsies HK"Rīga" un Rīgas"Dinamo", tad mēs sitīsim plaukstas, pirksim Dinamo kreklus un kliegsim - tikai Rīga, tikai Dinamo (slikti metās par to vien domājot)...nē, mēs gauzīsimies, kāda Liepājai varēja būt varena komanda...un, tad viss Tev neliksies tik formāli! Es domāju par foruma apmeklētājiem, kas ieraugot temu "LM hokejs" nodomā - oho, cik kruti, bet patiesībā neapzinās, cik tas ir nožēlojami. Nav taisnīgi maldināt mūsu apmeklētājus - LM hokejs vairs nav tas, kas bija agrāk - neatkarīgs, kad klubs sapratis savu kļūdu, tad arī runāsim savādāk. Visur ir ievazāta šī Dinamo sērga, vai tiešām tas ir jādara arī mūsu forumā??? Nav vietas šai sērgai šeit. Protams, nevar aizliegt runāt par šo un to, tāpēc vajag vismaz iztikt bez tēmas nosaukuma varenajam Dinamo! Nepatīk tēma "hokejs", tad nosauc to par "Sports", kur citi varēs iztreikties arī par citiem interesējošiem sportaveidiem.

_________________
www.metalfans.co.nr
http://twitter.com/Metalfans
http://twitter.com/ost_metalfans
--------------------------


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 30-11, 19:43 
Offline
Site Admin

Joined: 25-05, 12:58
Posts: 1274
Nepamanīju tēmu, kas ir veltīta Dinamo. Tēma ir veltīta Liepājas metalurga hokeja komandai. Forumā ir daudz tēmu, kas nav saistīta ne ar LM, ne ar Liepāju, bet ir mums interesantas. Spriežot pēc tā, ka es neesmu vienīgais kurš retāk vai biežāk aizstaigā uz hoķi, domāju, ka šāda tēmai, tā teikt, ir "tiesības būt". Katrā ziņā ne mazākas tiesības kā sportu nogalinošā totalizatora tēmai, ar ko daudzi no MF tik ļoti aizraujas. Totalizatori agrāk vai vēlāk iznīcinās sportu, bet tas taču spēlētājus īpaši nesatrauc, vai ne? Tad nu man radās neizpratne par to, kāpēc tāda principialitāte šajā jautājumā. Nesapratu kāpēc man būtu kaut kas jāpamato tēmas nosaukuma izvēlē, kāpēc āksties ar hokeja supporta atspoguļošanu kaut kādā alternatīvā tēmā. Apnika spēlēt ķerīti, bet vari to turpināt darīt, ja sirds jūtas mierīgāka.

Ja par hokeju, tad var, protams, sapņot par varenu Liepājas hokeja komandu, tikai man liekas maz ticams, ka ar esošajiem resursiem klubs jebkad kaut ko tamlīdzīgu varētu izveidot Baltkrievijas, Eiropas vai KHL līmenī. Spēlētāji pie pirmās iespējas centīsies iekļūt augstāka līmeņa komandā - vienalga vai tas būs Dinamo, ja izvilks vēl kaut pāris sezonas, kam nav ļoti lielas ticības vai arī mēģinās uz ārzemēm aizskriet.
Kāpēc man ir vienaldzīga sadarbība starp LM un Dinamo? Atkārtošos - šī ir tā pati komanda, kura tikusi veidota vairāk nekā 10 gadu laikā nevis šogad pēkšņi nokrita no Mēness, un, lai cik nepatīkams būtu fārmkluba statuss, šābrīža situācija klubam ir optimāla - bez finansiāliem tēriņiem var iegūt kvalitatīvu papildinājumu, bet jaunie iegūst iespēju spēlēt MHL. Hokejs nav futbols, kur komandai ir konkurence Latvijas līmenī, iespēja spēlēt eirokausos, iespēja pārdot labākos futbolistus uz ārzemēm, deleģēt savus futbolistus uz Latvijas izlasi. Visi LV klubi ir puslīdz vienā līmenī, bet Dinamo ir cita pasaule pret LM. Esošās situācijas problēma droši vien meklējama federācijas darbā, kas nav attīstījusi spēcīgu vietējo čempionātu, iespējams, arī tajā, ka LM labā hokeja skola atrodas mazā pilsētā, kur nav ne naudas, ne skatītāju, lai varētu pretendēt uz iekļūšanu spēcīgākā līgā, bet hokeja realitāte ir tāda, ka Liepājas spēlētājiem ir vajadzīga tiekšanās uz Latvijā iespējami augstāko līmeni.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 01-12, 10:20 
Offline

Joined: 25-05, 16:43
Posts: 2595
Kādā aukstā ziemas dienā mana sirds noteikti paliks mierīgāka - KHL kluba RD fārmklubs LM, manuprāt izsaka daudz ko.
------------------------------------
Par hokeju. Ekonomikas atīstības līknē ir kritumi un cēlumi, bet kopējā līknes tendence ir augoša. Uz doto brīdi ir tā, ka esam dziļā bedrē (pēc manām domām 2003/04. gada līmenī), bet pieņemot, ka 5,6 gadu laikā izkāpsim no bedres un sasniegsim augstāku līmeni par 2007. gadā sasniegto, tad šī brīža situācija nav tik traka. Pēc rezultātiem izskatās, ka arī patreizējā situācijā komanda neslikti spēlē baltkrievu čempī. Domāju, ka Baltkrievijas čempionātu būtu iespējams vinnēt tuvākos 5,6 gados ar pašu izaudzinato, veidoto komandu, ja vienīgi nebūtu šī līguma, kas ļauj atņemt labākos, talantīgākos.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 01-12, 10:37 
Offline

Joined: 27-05, 20:56
Posts: 1736
Es te īpaši neesmu iejaucies šajā strīdā, pareizāk sakot diskusijā, domāju, ka jums abiem savā ziņā ir taisnība un nevar noliegt katra argumentus.

Tomēr pēc būtības ļoti simpātisks man šis fārmkluba statuss arī nešķiet, vairāk gan tāpēc, ka Rīgas Dinamo ir nevis tā vēsturiskā komanda, bet Gazprom Latvijas atzara Itera projekts, kas vienu dienu var būt un otro dienu var nebūt.

Katrā ziņā man šķiet, ka varēja mēģināt iztikt arī bez šī fārmkluba statusa un koncentrēties uz savas jaunatnes audzināšanu ilgtermiņā un pēc tam pārdošanu augstāka līmeņa komandām.

Vienīgais, nezinu, kā tur ir ar to Baltkrievijas čempionātu, cik no Andra sapratu, LM spēli šobrīd lielā mērā taisa RD "nevajadzīgie" spēlētāji un nezinu vai mēs Lukašenko būtu vajadzīgi, ja nebūtu konkurētspējīgi. Tādā gadījumā LM nāktos meklēt pietiekami laba līmeņa leģionārus, kamēr pašu jaunatne pati par sevi vēl nespēj konkurēt par vietu play off.

Tāds jau tas fārmklubu liktenis visā pasaulē ir, šādi tādi plusi ir, bet kopumā man šķiet, ka tādai pilsētai kā Liepāja, to mīnusu beigās būs vairāk.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 01-12, 15:58 
Offline
Site Admin

Joined: 25-05, 12:58
Posts: 1274
Man liekas, ka tu pārāk ieciklējies uz to fārmkluba statusu, kuru es joprojām uzskatu par formālu sadarbības līgumu.

Divi hokejisti no Dinamo noteikti pastiprina komandu, bet, protams, ka tas ir pārāk mazs skaits, lai teiktu, ka viņu sniegums ir izšķirošs. Nebūtu iebildumu, ja tava vīzija piepildītos, bet LM arī labajos gados, kad uzturēja čupu ar leģionāriem mocījās ar iekļūšanu izslēgšanas spēlēs. Vai spēja atrast līdzekļus kvalitatīvam pastiprinājumam būs izšķiroša - grūti pateikt. Tāpat arī nav iespējams prognozēt pašu hokeja akadēmijas pienesumu - sportā ir ierastāk, ka no viena gadagājuma čaļiem tikai kādi 2-3 kaut ko sasniedz arī pieaugušo sportā, bet tikpat labi var nākties arī turpmāk mocīties ar robu aizlāpītājiem jeb pārsvarā Rīgas un Talsu hokeja audzēkņiem.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 17-03, 10:54 
Offline

Joined: 27-05, 20:56
Posts: 1736
Tas Latvijas hokeja čempionāta fināls ir pilnīgs murgs. Kam tas vajadzīgs? Priekš kam jāatļauj Metalurgam spēlēt ar tiem hokejistiem, kas spēlēja BAČ. Lai spēlē tas sastāvs, kas pakāsa Latgalei pirmo pusfinālu.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 17-03, 11:32 
Offline
Site Admin

Joined: 25-05, 12:58
Posts: 1274
saints wrote:
Tas Latvijas hokeja čempionāta fināls ir pilnīgs murgs. Kam tas vajadzīgs? Priekš kam jāatļauj Metalurgam spēlēt ar tiem hokejistiem, kas spēlēja BAČ. Lai spēlē tas sastāvs, kas pakāsa Latgalei pirmo pusfinālu.

Kāpēc? LM grib zeltu nevis sudrabu.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 17-03, 11:37 
Offline

Joined: 27-05, 20:56
Posts: 1736
Jā Andri, vakar pa TV spēlētāju sejās ļoti varēja redzēt, cik viņi to "grib". Ne mazākās prieka izpausmes.

Es nesaku, ka nevajag zeltu, vajag zeltu loģiski, bet davaj tad cīnamies par zeltu ar līdzvērtīgu pretinieku, kaut vai HK "Rīga".


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 17-03, 11:42 
Offline
Site Admin

Joined: 25-05, 12:58
Posts: 1274
Prieka hokejistiem īsti nebija, bet lēmumu par to ar kādu sastāvu piedalīties vienā vai otrā turnīrā nepieņem spēlētāji.


Last edited by Andris on 17-03, 11:52, edited 1 time in total.

Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 17-03, 11:48 
Offline

Joined: 25-05, 16:43
Posts: 2595
Cirks ap hokeju nāk par labu futbolam! Viss ir OK.

_________________
www.metalfans.co.nr
http://twitter.com/Metalfans
http://twitter.com/ost_metalfans
--------------------------


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 17-03, 11:53 
Offline
Site Admin

Joined: 25-05, 12:58
Posts: 1274
Par cirku principā piekrītu, bet futbolam no tā kāds labums?


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 17-03, 11:58 
Offline

Joined: 25-05, 16:43
Posts: 2595
Andris wrote:
Par cirku principā piekrītu, bet futbolam no tā kāds labums?


Klīst dažādas baumas, manuprāt esi dzirdējis par iespējamo nākamo sezonu.

_________________
www.metalfans.co.nr
http://twitter.com/Metalfans
http://twitter.com/ost_metalfans
--------------------------


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 17-03, 12:20 
Offline
Site Admin

Joined: 25-05, 12:58
Posts: 1274
Esmu, esmu, tikai tas nav saistīts ar šīgada LV finālu, bet ar kluba finansiālajām iespējām. Ja no sportiskā viedokļa hokejs nākošajā sezonā būs zaudētājs, tad, iespējams, tiešām būs pamats runāt, ka futbols būs ieguvējs, bet, cik es zinu, pagaidām par to runāt ir pāragri. Parasti Zaharjins ar Savicki ir vienojušies, pagaidīsim kā būs šogad.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 17-03, 21:58 
Offline
Site Admin

Joined: 25-05, 12:58
Posts: 1274
Lūk, par prieku visiem, otrā spēle jau krietni līdzīgāka :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 17-03, 22:08 
Offline

Joined: 27-05, 20:56
Posts: 1736
Jā, ja vien Metalurgs spēlēja nopietni nevis speciāli iedeva handikapu un tad izrēķinājās :D


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 58 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next

All times are UTC + 2 hours


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by Forumenko © 2006–2014